Zagreb pao u Pioniru kod Partizana

Autor: Valentina Jarnjak Glavaš 11/7/2010 11:48

Prošlogodišnji osvajač NLB lige Partizan u svojoj dvorani ugostio je Zagreb koji se nadao da na ovom teškom gostovanju može doći do iznenađenja, ali se to ipak nije dogodilo.

Zagreb je jako dobro otvorio utakmicu i nakon deset minuta igre imao presnost od 13:17 što je ulijevalo nadu u moguće iznenađenje, ali je Partizan odigrao previše ovakvih utakmica da bi dozvolio bilo kakvo iznenađenje.

Već u drugoj četvrtini Partizan se vratio u igru, a Kruno Simon nije mogao sam protiv raspoloženih domaćina i Beograđani dobivaju drugi period igre s 27:15.

Drugo poluvrijeme Zagreb otvara jako dobro i stalno drže priključak s crno belima, a najbolji igrač tog perioda u momčadi iz Trskog bio je Mario Kasun koji je vukao Zagreb.

Međutim, u posljednjoj četvrtinni utakmice Kasun zarađuje isključujuću osobnu grešku i igra Mravi se raspada te Partizan pravi seriju od 14:0 i odlazi na nedostižnu prednost.

Na kraju utakmice semafor je pokazao rezultat od čak minus 20, što nije bio odraz prikazanog na parketu.