Štimac: Ne znam zašto nemamo sreće s realizacijom

Igor Štimac na treningu svoje momčadi

Autor:: Tin Jandrašek 4/3/2010 16:15

-.-Marko Lukunic/ PIXSELL-.-Goran LjubojevićVeliki petak ponudio je okršaj dva kluba koja se ove sezone muče s bodovima i nalaze se na njima neuobičajenim pozicijama na ljestvici.

Utakmica u Kranjčevićevoj okupila je mnoštvo ljubitelja nogometa, među kojima i oko 300-tinjak pripadnika Torcide koju je dopratio velik broj policajaca.

Prvo poluvrijeme pripalo je Hajdukovcima. Nakon što je Cernat u 11. minuti zatresao gredu, nešto kasnije je volej Anasa Sharbinija završio preko gola Zagreba.

Nastavak susreta donio je puno bolju i atraktivniju igru. Hajduk je došao u vodstvo nakon slaloma Strinića po lijevoj strani. To je dodatno trgnulo Pjesnike koji pritišću goste sa sve učestalijim napadima.

Zagreb od 60. minute imao dominaciju na terenu

Nakon 60. minute uslijedila je potpuna dominacija Zagreba na travnjaku. Nakon što je Vugrinec u 74. minuti pogodio stativu, šest minuta prije kraja Ljubojević zabija za konačnih 1:1.

Trener Pjesnika Igor Štimac je bio zadovoljan konačnim rezultatom utakmice, no žali za propuštenim prilikama, prenosi službena klupska stranica.

– Čestitao bih svim akterima ovog susreta, a najviše svojim igračima na želji i htijenju koji su pokazali i koje se nalazilo u njihovim glavama. Realizacija je problem. Ne znam kako nemamo sreće s njom – izjavio je Igor Štimac.