MNK Petar Malešnica upisao prvu domaću pobjedu

Autor:: A.P. 10/25/2010 10:20

U svojoj prvoj domaćoj utakmici, MNK Petar Malešnica upisao drugu pobjedu, te nakon dva kola imaju maksimalnih šest bodova.

Ovo je sigurno veliki poticaj za najmlađu ekipu u ligi u daljnjem natjecanju.

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 0:0 ponajviše zahvaljujući gostujućem vrataru koji je držao Kutinu u rezultatskoj ravnoteži. U drugom poluvremenu nastavio se pritisak na gostujuća vrata ,ali vratar gostujuće ekipe i dalje bravuroznim obranama i unatoć pritisku domaće momčadi, drži neriješen rezultat.

Na opće iznenađenje gosti iz Kutine prvi dolaze do prednosti tako što zabijaju pogodak iako je MNK Petar Malešnica dotad imao terensku inicijativu. Samo nekoliko trenutaka podlije Kutina dolazi do vodstva od 2:0, ali se igrači domaće momčadi ne predaju i u posljednjih devet minuta zabijaju četiri pogotka i dolaze do vrijedne pobjede.