Medveščak sa šest komada ispratio Albu kući

Gužva i borba za pakom pred golom Medveščaka

Autor: Valentina Jarnjak Glavaš 10/23/2010 11:24

Hokejaši Medveščaka ove sezone na domaćem terenu igraju fantastično. Ovaj put u Zagreb je došla momčad Albe, a kući su ispraćeni sa šest komada u mreži. Ledena dvorana ponovno je bila pretijesna za sve koji su željeli biti na tribinama, atmosfera je bila odlična i navijači su nosili igrače do nove pobjede.

Već nakon prve trećine Medvjedi su otišli na nedostižnu prednost, a posebno je raspoložen bio Frank Banham koji je zabio dva pogotka, prvi osmoj, a drugi u 18. minuti kad je Medveščak imao igrača više. Između ta njegova dva pogotka MaAcaulay je uspio zabiti svoj pogodak. Tako se na odmor između trećina otišlo s prednošću Medvjeda od 3:0.

No, naši hokejaši nisu posustali ni u drugoj trećini. Prvo je MacLean na samom početku druge trećine zabio za 4:0, a onda je proradio i Filewich koji je zabio dva uzastopna pogotka za kasnije će se pokazati konačan rezultat. Prvo je pogodio u 29., a potom i u 39. minuti utakmice.

Do kraja utakmice mrežu su mirovale i nije bilo pogodaka, a Medveščak može biti zadovoljan partijom koju su pružili.

Naši su hokejaši trenutno na šestom mjestu, a u nedjelju u Zagreb dolaze Jesenice.