Interu novi poraz, ovaj put bolja je bila Istra

Autor: Valentina Jarnjak Glavaš 8/19/2012 9:26

Zaprešićanski Inter na gostovanje u Pulu otišao je pun optimizma s obzirom da u ovoj sezoni još nisu bili poraženi na gostujućem terenu. Ipak je i tome došao kraj jer je domaća Istra slavila s 3:1 protiv Diva iz predgrađa.

I ovaj su put, baš kao i u prethodne dvije gostujuće utakmice Zaprešićani zatresli mrežu protivnika no ovaj put to nije bilo dovoljno ni za bod.

Samo osam minuta trebalo je Zelenima da dođu do prednosti, a mrežu za slavlje na tribinama pogodio je Sandi Križman. Do kraja poluvremena Inter se ipak pribrao i u 44. minuti došao do izjednačenja preko Mirka Kramarića.

Taj rezultat svijetlio je na semaforu sve do 77. minute utakmice kada za 2:1 pogađa Tomislav Havojić. Nakon tog pogotka Inter sve daje u napad, a kazna je stigla tri minute prije konačnog sučeva zvižduka kad je Igor Jugović pogodio za 3:1.

Inter je s ovim porazom ostao na dva osvojena boda i 9. mjestom dok je Istra na sedam bodova i trenutno su sedmi na ljestvici prve HNL.