Inter neporažen na gostovanju, Šarić donio bod

Autor: Valentina Jarnjak Glavaš 8/5/2012 10:25

Nogometaši Intera iz Zaprešića izgleda su odličili ove sezone puno bolje partije pružati na gostujućem terenu, nego na svom domaćem. Naime, Žuti su i u drugoj utakmici na gostovanju ostali neporaženi ovaj put protiv Cibalije gdje su odigrali 1:1, baš kao i protiv Dinama u prvom kolu novog prvenstva.

Utakmica nije bila lijepa za oko, ali to se i očekivalo s obzirom na to da su obje momčadi imale samo jednu misao – ne izgubiti.

Novi trener na klupi domaćih, Željko Kopić, nije donio neki prevelik pomak u igri Vinkovčana, ali nakon samo tjedan dana provedenih s momčadi to je bilo teško za očekivati.

Prvi dio nije obilovao prilikama dok smo u drugom dijelu u samo dvije minute mogli vidjeti dva pogotka. U vodstvo je došao Inter u 57. minuti utakmice i to s najstrože kazne koju je realizirao Tomislav Šarić. No slavlje gostiju nije dugo potrajalo jer već u 59. minuti Cibalija je došla do izjednačenja preko Jakova Puljića.

Do kraja utamice rezultat se nije mijenjao, a s ovim bodom mogu biti zadovoljne obje momčadi. Takon trećeg kola Inter se nalazi na devetom mjestu s dva boda, dok je Cibalija 11. sa samo jednim bodom.